Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Biuro Rachunkowe Wrocław Fabryczna

Jesteśmy biurem rachunkowym które obsługuje teren Wrocław Fabryczna. Ale z naszych usług korzystają firmy z całej polski, ponieważ nie wymuszamy by klient pojawiał się w naszym biurze osobiście. Wszystkie sprawy możemy załatwić przez pocztę elektroniczna i telefon. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak i księgowości uproszczonej czyli KPIR.

Kompleksowa Obsługa

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowe dla firm znajdujących się we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna, ale obsługujemy również klientów z całej Polski. Możemy zaproponować prowadzenie naszym klientom ksiąg rachunkowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Każda osoba zatrudniona w naszym biurze posiada szerokie doświadczenie i kompetencje do wykonywania swojej pracy. Nasze usługi prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów oraz wysokiej jakości obsługi klienta.

Dodatkowo świadczymy usługi związana z zakładaniem działalności gospodarczej czy też spółki. Jeżeli nie wiesz jak zabrać się za ten proces, to skontaktuj się z nami już dziś. A my pomożemy Ci w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w różnych firmach prawnych.

Ostatnio na blogu

Elektroniczna wysyłka Deklaracji VAT i JPK

Dowiedz się więcej o obowiązku składania JPK VAT od 2018 roku oraz o planowanej likwidacji deklaracji VAT od roku 2019.

Dobre biuro rachunkowe – co zyskujesz ze współpracy?

Pewnie nie raz się zastanawiałeś czy warto prowadzić samemu księgowość czy jednak zlecić ten obowiązek w biurze rachunkowym.

Składki na ZUS 2018 – ile wzrosły przez ostatnie lata?

Rok 2018 dla przedsiębiorców będzie kolejnym rokiem podwyżek składek na ubezpieczenie społeczne.