Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Biuro Rachunkowe Wrocław Fabryczna

Jesteśmy biurem rachunkowym które obsługuje teren Wrocław Fabryczna. Ale z naszych usług korzystają firmy z całej polski, ponieważ nie wymuszamy by klient pojawiał się w naszym biurze osobiście. Wszystkie sprawy możemy załatwić przez pocztę elektroniczna i telefon. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak i księgowości uproszczonej czyli KPIR.

Kompleksowa Obsługa

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowe dla firm znajdujących się we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna, ale obsługujemy również klientów z całej Polski. Możemy zaproponować prowadzenie naszym klientom ksiąg rachunkowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Każda osoba zatrudniona w naszym biurze posiada szerokie doświadczenie i kompetencje do wykonywania swojej pracy. Nasze usługi prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów oraz wysokiej jakości obsługi klienta.

Dodatkowo świadczymy usługi związana z zakładaniem działalności gospodarczej czy też spółki. Jeżeli nie wiesz jak zabrać się za ten proces, to skontaktuj się z nami już dziś. A my pomożemy Ci w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w różnych firmach prawnych.

Ostatnio na blogu

Zmiany w ZUS od 2019 dla przedsiębiorców o niskich dochodach

Od 1 stycznia 2019 r. możliwe będzie opłacanie składek na ubezpieczenia społeczne od podstawy wymiaru, której wysokość będzie zależeć od uzyskanych przez przedsiębiorcę przychodów.

Obniżenie stawki CIT od 2019 roku

Obecnie w 2018 roku preferencyjna stawka podatku dochodowego od osób prawnych tj. CIT wynosi 15 %. Z dniem 01.01.2019 roku ulegnie ona obniżeniu do 9%.

Leasing - zmiany od 2019 roku - czy trzeba się spieszyć?

14.11.2018 Prezydent podpisał ustawę w zakresie zmian dotyczące m.in. leasingu samochodów osobowych