Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Biuro Rachunkowe Wrocław Fabryczna

Jesteśmy biurem rachunkowym które obsługuje teren Wrocław Fabryczna. Ale z naszych usług korzystają firmy z całej polski, ponieważ nie wymuszamy by klient pojawiał się w naszym biurze osobiście. Wszystkie sprawy możemy załatwić przez pocztę elektroniczna i telefon. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych jak i księgowości uproszczonej czyli KPIR.

Kompleksowa Obsługa

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowe dla firm znajdujących się we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna, ale obsługujemy również klientów z całej Polski. Możemy zaproponować prowadzenie naszym klientom ksiąg rachunkowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Każda osoba zatrudniona w naszym biurze posiada szerokie doświadczenie i kompetencje do wykonywania swojej pracy. Nasze usługi prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów oraz wysokiej jakości obsługi klienta.

Dodatkowo świadczymy usługi związana z zakładaniem działalności gospodarczej czy też spółki. Jeżeli nie wiesz jak zabrać się za ten proces, to skontaktuj się z nami już dziś. A my pomożemy Ci w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w różnych firmach prawnych.

Ostatnio na blogu

Indywidualny Rachunek Podatkowy Przedsiębiorcy

Do 31.12.2019 funkcjonować będą obecne rachunki bankowe Urzędów Skarbowych, na które należy do tego terminu dokonywać wpłat, tytułem podatku VAT, CIT, PIT oraz niepodatkowych należności budżetowych (np. mandaty i grzywny).

Płaca minimalna na 2020 rok - zmiany

Od 2020 roku wzrasta płaca minimalna do kwoty 2600 polskich złotych. Sprawdź jak kształtowała się płaca w poprzednich latach.

Podatek PIT od października wynosi 17%

Od października zostaje obniżony podatek PIT do 17% dla wszystkich obywateli rozliczających się według skali podatkowej.