Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Biuro Rachunkowe Wrocław Rynek

Biuro Rachunkowe KEA znajduje się kilka minut drogi od Wrocławskiego Rynku. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w godzinach 8:00 - 16:00, ale również zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Warto się z nami skontaktować ponieważ spotkanie ofertowe lub przedstawienie oferty elektroniczne jest bez żadnych zobowiązań. Więc jeżeli spodoba Ci się nasza oferta to podejmiesz z nami współpracę.

Przestań się martwić księgowością!

Z naszym biurem nie martwisz się już o księgowość, to my dbamy o poprawność oraz jakość wprowadzanych danych do systemu księgowego. Nad Twoimi rozliczeniami czuwają księgowe z wieloletnim doświadczeniem. Będziemy Cię informować na bieżąco o potrzebnych oplątach związanych z ZUS czy Urzędem Skarbowym. U nasz będziesz mieć wszystko na czas, a nie na ostatnią chwilę!

Nie boimy się trudnych pytań, jeżeli takie masz to zawsze możesz do nas zadzwonić. Jesteśmy od tego żeby Ci pomóc a nie utrudniać. Jesteśmy biurem dla którego liczy się partnerska współpraca, chcemy być Twoimi partnerami w biznesie.

Oferujemy

  • Prowadzenie KPIR oraz pełnej księgowości,
  • Obsługujemy Jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne czy spółki z o.o,
  • Prowadzimy kadry i płace
  • Kontakt z urzędami

Masz inny problem? Chcesz założyć działalność gospodarczą lub spółkę zoo i nie wiesz jak? Zgłoś się do nas, na pewno pomożemy!

Ostatnio na blogu

Zmiany w ZUS od 2019 dla przedsiębiorców o niskich dochodach

Od 1 stycznia 2019 r. możliwe będzie opłacanie składek na ubezpieczenia społeczne od podstawy wymiaru, której wysokość będzie zależeć od uzyskanych przez przedsiębiorcę przychodów.

Obniżenie stawki CIT od 2019 roku

Obecnie w 2018 roku preferencyjna stawka podatku dochodowego od osób prawnych tj. CIT wynosi 15 %. Z dniem 01.01.2019 roku ulegnie ona obniżeniu do 9%.

Leasing - zmiany od 2019 roku - czy trzeba się spieszyć?

14.11.2018 Prezydent podpisał ustawę w zakresie zmian dotyczące m.in. leasingu samochodów osobowych