Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Biuro Rachunkowe Wrocław Rynek

Biuro Rachunkowe KEA znajduje się kilka minut drogi od Wrocławskiego Rynku. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w godzinach 8:00 - 16:00, ale również zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Warto się z nami skontaktować ponieważ spotkanie ofertowe lub przedstawienie oferty elektroniczne jest bez żadnych zobowiązań. Więc jeżeli spodoba Ci się nasza oferta to podejmiesz z nami współpracę.

Przestań się martwić księgowością!

Z naszym biurem nie martwisz się już o księgowość, to my dbamy o poprawność oraz jakość wprowadzanych danych do systemu księgowego. Nad Twoimi rozliczeniami czuwają księgowe z wieloletnim doświadczeniem. Będziemy Cię informować na bieżąco o potrzebnych oplątach związanych z ZUS czy Urzędem Skarbowym. U nasz będziesz mieć wszystko na czas, a nie na ostatnią chwilę!

Nie boimy się trudnych pytań, jeżeli takie masz to zawsze możesz do nas zadzwonić. Jesteśmy od tego żeby Ci pomóc a nie utrudniać. Jesteśmy biurem dla którego liczy się partnerska współpraca, chcemy być Twoimi partnerami w biznesie.

Oferujemy

  • Prowadzenie KPIR oraz pełnej księgowości,
  • Obsługujemy Jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne czy spółki z o.o,
  • Prowadzimy kadry i płace
  • Kontakt z urzędami

Masz inny problem? Chcesz założyć działalność gospodarczą lub spółkę zoo i nie wiesz jak? Zgłoś się do nas, na pewno pomożemy!

Ostatnio na blogu

Indywidualny Rachunek Podatkowy Przedsiębiorcy

Do 31.12.2019 funkcjonować będą obecne rachunki bankowe Urzędów Skarbowych, na które należy do tego terminu dokonywać wpłat, tytułem podatku VAT, CIT, PIT oraz niepodatkowych należności budżetowych (np. mandaty i grzywny).

Płaca minimalna na 2020 rok - zmiany

Od 2020 roku wzrasta płaca minimalna do kwoty 2600 polskich złotych. Sprawdź jak kształtowała się płaca w poprzednich latach.

Podatek PIT od października wynosi 17%

Od października zostaje obniżony podatek PIT do 17% dla wszystkich obywateli rozliczających się według skali podatkowej.