Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Promocja dla nowych klientów

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy kilka promocyjnych ofert dla naszych nowych klientów:

2 miesiące za pół ceny

zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym - na start oferujemy promocję w postaci 50% obniżki wartości abonamentu księgowego przez pierwsze 2 miesiące współpracy.

Pomoc w formalnościach związanych z założeniem jednoosobowej działalności gospodarczej oraz z założeniem spółki

Dla osób fizycznych zakładających działalności gospodarcze oraz dla nowo powstałych spółek kapitałowych oferujemy pomoc w uzyskaniu wpisu w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) lub odpowiednio w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). Pomagamy także w rejestracji podmiotu we wszystkich koniecznych instytucjach tj. Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Statystyczny.

Celem zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie lub kontakt telefoniczny.


Ostatnio na blogu

Indywidualny Rachunek Podatkowy Przedsiębiorcy

Do 31.12.2019 funkcjonować będą obecne rachunki bankowe Urzędów Skarbowych, na które należy do tego terminu dokonywać wpłat, tytułem podatku VAT, CIT, PIT oraz niepodatkowych należności budżetowych (np. mandaty i grzywny).

Płaca minimalna na 2020 rok - zmiany

Od 2020 roku wzrasta płaca minimalna do kwoty 2600 polskich złotych. Sprawdź jak kształtowała się płaca w poprzednich latach.

Podatek PIT od października wynosi 17%

Od października zostaje obniżony podatek PIT do 17% dla wszystkich obywateli rozliczających się według skali podatkowej.