Biuro Rachunkowe KEA Sp. z o.o. ul Prosta 36, 53-508 Wrocław, województwo Dolnośląskie | NIP 8971797583

Promocja dla nowych klientów

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy kilka promocyjnych ofert dla naszych nowych klientów:

2 miesiące za pół ceny

zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym - na start oferujemy promocję w postaci 50% obniżki wartości abonamentu księgowego przez pierwsze 2 miesiące współpracy.

Pomoc w formalnościach związanych z założeniem jednoosobowej działalności gospodarczej oraz z założeniem spółki

Dla osób fizycznych zakładających działalności gospodarcze oraz dla nowo powstałych spółek kapitałowych oferujemy pomoc w uzyskaniu wpisu w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) lub odpowiednio w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). Pomagamy także w rejestracji podmiotu we wszystkich koniecznych instytucjach tj. Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Statystyczny.

Abonament na czas organizacyjny spółek kapitałowych

Dla spółek kapitałowych na pierwsze 4 miesiące działalności oferujemy abonament organizacyjny do 10 wpisów w specjalnej cenie.

Celem zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie lub kontakt telefoniczny.


Ostatnio na blogu

Przelew składek ZUS na indywidualne konto przedsiębiorcy

Od 2018 r. zaczyna funkcjonować system w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, który umożliwi przedsiębiorcom wykonywanie płatności składek w formie jednego przelewu.

Prawo do odliczenia podatku VAT a błędna stawka podatku na fakturze

Dostawca towaru bądź usługi jest zobowiązany do prawidłowego udokumentowania przeprowadzonej transakcji, przy użyciu faktury elektronicznej.

Jednolity Plik Kontrolny a deklaracje VAT w 2018 r.

W lipcu 2016 r. duzi przedsiębiorcy zostali objęci obowiązkiem sporządzania Jednolitego Pliku Kontrolnego, w którym powinny znajdować się miesięczne rejestry VAT, na podstawie których sporządzana jest deklaracja VAT.